Mělnická 10- Malá Strana

Lokalita: Praha - Malá strana, Mělnická
Typizace: 3+1, 115-120m2
Cena: 11-12mil. Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.euro-ventures.com/melnicka10.html
Prodejce:
Mělnická 10- Malá Strana

Poslední volné byty 3+1. Jedinečná sleva až 2,6 mil Kč na zbývající 2 byty.

Dům má 5 pater a suterén. Nově vybudovaný výtah. Celkem 12 bytových jednotek,které se nacházejí v 1. až 5. patře. V suterénu se nacházeji 2 ateliery. Tyto 2 ateliery mají anglické dvorky. Při vstupu do bytů naleznete prostornou vstupní halu, obývací pokoj, kuchyň s jidelním koutem, 2 ložnice (jedna s vlastní koupelnou a balkonem), druhá koupelna, samostatne WC, komora. Spolu s novými replikami podtrhne konečný dojem a vyjímečnost budovy. Vysoké stropy ve všech bytech. (3.6 m v původních částech).Repliky nebo restaurované dveře a okna. Klasické dubové dřevěné parkety o tlouštce 22 mm. Keramické obklady v koupelnách a na toaletách. Nerezové koupelnové radiátory jsou vybavením každé koupelny v koupelnách a toaletách sanitární keramika "Laufen". Balkóny do vnitrobloku ke každému bytu. "Junkers" centrální plynové topení. Sanita doplněna chromovanými italskými bateriemi "Faris" Moderní ocelové schodiště vedoucí na terasu s bezpečnostním sklem ( pouze u bytů v 5. patře). Podrobný popis společných prostor bude zahrnovat: Repase historických vchodových dveří včetně mříží a skel s bezpečnostními prvky. Nový výtah obsluhující všechna patra. Renovace původních historických zábradlí u schodiště a na balkónech. Využití původní dlažby v prostorách chodeb a odpočívadel. Sensitivní zrestaurování fasády do její předešlé krásy.K bytu naleží i sklep v suterénu. Byty nacházející se v posledním patře mají terasu (47 m2)Dokončeno 2Q 2008.

Mĕlnická 10 se nachází v prestižní části Prahy na Malé Stranĕ. V části,která je obklopena historií spolu s architektonickými skvosty, nedaleko od Pražského Hradu. Mĕlnická je klidným místem s nízkým dopravním provozem, v blízkosti velice oblíbených Petřínských sadů, Kampa parku a Dětského ostrova. Několik minut pěší chůze od Mělnické najdete vyhledávané restaurace, galerie, divadla a obchodní centra. Pro příklad uvádíme: 2 min chůze od domu k nejbližší zastávce tramvají, 5 min chůze ke Karlovu mostu, 10 min chůze do Starého Města, Přes ulice se nachází Petřínské sady.

Bytový dům je už dokončen

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů