Luxusní výstavba bytů Brno - Královo Pole

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 34 m2 do 152 m2
Cena: od 2 488 453 Kč do 8 267 850 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ir-reality.cz/detail.php?id=603
Prodejce:
Luxusní výstavba bytů Brno - Královo Pole

Jedná se o luxusní výstavbu 3 nových, dvoupatrových (3 NP), cihlových, bytových domů v atraktivní lokalitě Brno-Královo Pole. Nádherné výhledy na Špilberk, Petrov a rozsáhlou část Brna.

Domy jsou koncipovány jako nízkoenergetické. Jedná se o typ terasového viladomu, se společnou zahradou. Všechny byty jsou orientovány terasami na jih. Jsou nadstandardně vybaveny: vestavěné skříně, dveře dýhované, obloukové dýhované zárubně, hliníková okna, luxusní zařizovací předměty, topení podlahové. Vytápění individuálním tepelným čerpadlem, zároveň i větrá obytné prostory. V každém domě jsou bytové jednotky 1+kk – 4+kk, o velikostech: 41,85 m2 – 117,5 m2, s terasami 17,1 m2 – 48,3 m2. V současnosti je k dispozici 23 bytů s terasami. Ke každému bytu náleží sklep – 2,5 m2. V každém domě bude výtah, v suterénu garáže. Možnost zakoupení samostatné garáže nebo garážového stání. Zahájení výstavby 11/07 Dokončení 03/09. Možnost zajištění hypotéky.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů