Luxusní horské apartmány Klínovec Hills

Lokalita: Loučná pod Klínovcem -
Typizace: 1+kk - 3+kk, od 30,35 m2 do 79.95 m2
Cena: 39.000,- Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.kralovskarealitni.cz/inzerat/?cislo_zakazky=1429+
Prodejce:
Luxusní horské apartmány Klínovec Hills

Luxusní apartmány vzniknou v čtyřpodlažních bytových domech v areálu o rozloze až 35 000 m2. Výstavba celého areálu bytových domů bude rozdělena na několik etap.

První etapa bude zahájena na jaře 2009. Prostorné apartmány jsou doplněny o lodžie, nezbytné privátní zázemí (garáže, sklepy, sauna a prádelna). Bytové domy budou po dostavbě plnit funkci horského střediska kompletně vybaveného službami (vrátnice) a komerčními plochami (obchody, restaurace).Uvnitř areálu bude vybudována vodní plocha doplněna vzrostlou zelení, které vytvoří zákoutí pro odpočinek, zábavu a sport. Rekreační středisko Klínovec Hills je v katastru obce Loučná pod Klínovcem ve vzdálenosti cca 100 m od nástupní stanice sedačkové lanovky Skiareálu Klínovec.

Projekt apartmánových horských bytů Klínovec Hills se nachází v obci Loučná pod Klínovcem v blízkosti lyžařských arealů Klínovec, Neklid, Boží Dar a na německé straně Oberwiesenthal. Tyto areály se nacházejí v dostupném okruhu v rozmezí 1,5 km. Struktura okolí Klínovce je charakteristická pro mnohost malých obcí. Historicky účelem jejich výstavby bylo využití obrovského nerostného bohatství, které Krušné hory kdysi nabízely. Z hornických osad se stala vzkvétající centra horské turistiky, která mají svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů