Luxusní apartmány 1+kk a 2+kk - Horní Lipová

Lokalita: Lipová-Lázně -
Typizace: 1+kk, 2+kk, od 26m2 do 60m2
Cena: od 1 095 600 Kč do 2 423 096 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Pozastaveno
WWW: http://www.orka-olomouc.cz/byt/prodej/luxusni-apartmany-horni-lipova-ii--pozastaveno/11408/inzerat
Prodejce:
Luxusní apartmány 1+kk a 2+kk - Horní Lipová

Výstavba apartmánů 1+kk a 2+kk k prodeji do osobního vlastnictví v krásném prostředí Jeseníků. Apartmány nacházející se v 1. až 5. NP cihlové zástavby mají celkové užitné plochy od 26 do 59,90 m2. Následné vybavení s možností individuálního výběru. V areálu možnost sportovního vyžití nejen v lyžařskou sezónu (denní i noční lyžování), také služeb léčebného charakteru. Nedaleko aquacentrum. Ke každému apartmánu náleží sklepní box a parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně. Termín dokončení výstavby březen 2010. Veškeré podrobnější informace vám velice rádi sdělíme v naší realitní kanceláři.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů