Lofty Libuš

Lokalita: Praha 4 - Libuš, Libušská
Typizace: od 1+1 do 4+1, od 36 m2 do 120 m2
Cena: od 1 586 931 Kč do 6 247 471Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ftmp.cz/Default.aspx
Prodejce:
Lofty Libuš

LOFTY LIBUŠ
je unikátní rezidenční projekt v širším centru Prahy. Jde o výjimečný příklad důkladné revitalizace bývalého průmyslového objektu. Nově zrekonstruovaný komplex bude uzavřeným areálem s centrální ozeleněnou dvoranou. Rekonstruovaná historická budova se nachází mezi ulicí Libušská a Jistebnická a nabízí zde pouze 28 jedinečných bytů, převážně loftového typu. Byty jsou navrženy v různých velikostech od 36m2 do 120m2, v kategoriích od 1+k.k. do 4+k.k., s možností variabilního uspořádání dispozic místností. Celý tří až čtyř podlažní objekt bude obsluhován třemi výtahy, samozřejmostí je dostatečný počet venkovních a garážových stání, k dispozici budou i sklípky.

Exteriérům budov bude ponechán původní industriální vzhled.Uvážlivě zakonzervované staré části objektu citlivě korespondují s nadčasovou architekturou loftových bytů, z nichž některé budou mezonetové se soukromými terasami na střeše objektů. I menší byty mají svůj balkon, terasu či předzahrádku. Charakter loftového bydlení budou navozovat například repliky rozměrných továrních oken (nová eurookna) a zejména značné možnosti ve variabilním uspořádání vnitřního prostoru bytů. V naší nabídce (viz. dispozice bytů) má každý byt pevně stanoveno umístění sociálního zařízení a přípojek pro kuchyň, avšak námi v projektu navržená uspořádání obytných místností, lze po vzájemné dohodě s klienty, upravit podle jejich konkrétních požadavků. Instalované příčky z lehkých stavebních materiálů umožní uživatelům i snadné budoucí obměny dispozic prostor. Ve všech prostorách komplexu budou konstrukční výšky podhledů stropů přibližně 3 metry (obvyklé výšky ), což umožní ekonomické vytápění bytů.

Nabídka investora má oslovit především moderní lidi s fantazií, kteří vyhledávají nekonformní styl života a bydlení ve městě, představovaný projekt však současně uspokojí i požadavky na běžné rodinné bydlení v atypickém domě.

Rezidenční projekt LOFTY LIBUŠ vzniká mezi novou zástavbou řadových rodinných vil při ulici Jistebnická a starší zástavbou řadových rodinných domů při ulici Libušská, ve staré části Libuše. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, školy, školky, lékař, pošta, veterinární klinika, sportoviště, obecní úřad, apod.

V blízkosti rezidence se prostírají - Michelský a Kunratický les, Modřanská rokle – které jsou vhodné pro výlety, sportovní i jiné aktivity ve volném čase. Celá Praha Libuš se rovněž pyšní svým nejčistším ovzduším v Praze.

Libuš má výborné spojení s centrem města, které obstarává osm autobusových linek - vedoucích například ke stanicím metra C - Kačerov nebo ke stanicím metra B - Smíchovské nádraží a Anděl. V blízké budoucnosti bude v pěší vzdálenosti otevřena nová trasa metra D – při ulici Novodvorská. K radosti všech libušských padlo rovněž rozhodnutí o prodloužení tramvajové trati z Modřan na Libuš. V blízkém dosahu lokality se nachází vnitřní silniční okruh Prahy a v dohledné době bude podle Územního plánu hl.m. Prahy v dosahu vybudováno napojení na vnější kruhový obchvat Prahy.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů