Líšeň - viladům D

Lokalita: Brno - Líšeň
Typizace: 1kk - 4kk 35 - 119 m2
Cena: od 2 178 910 Kč do 5 394 410 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Líšeň - viladům D

Nově budovaný třípodlažní komplex viladomu obsahuje 15 bytů (1kk - 4kk) s terasami, zahrádkami a garážemi o velikosti 35 - 119 m2.

Standardní vybavení bytů Výplně otvorů okna a sestavy oken s dveřmi na terasy a balkony – plastové profily, bílé, zasklení – izolační dvojsklo vstupní dveře do domů, prosklené stěny s dveřmi v zádveří – plastové vstupní dveře do bytů – bezpečnostní a protipožární dveře BEDEX s požární odolností dveře v bytech – fólie, v obložkových zárubních, plné i prosklené (dle charakteru místnosti) vč.kování Topení a příprava teplé užitkové vody topení plynové - samostatný kotel se zásobníkovým ohřívačem vody v každé bytové jednotce bytový termostat v pokojích deskové radiátory opatřeny termohlavicemi v koupelnách osazen otopný žebřík Podlahové krytiny veškeré betonové potěry jsou provedeny jako plovoucí oddělené od stěn izolací koupelna, WC a kuchyňský kout (mezonety) budou opatřeny keramickou dlažbou ostatní místnosti a pokoje budou mít plovoucí laminátovou podlahu balkony budou opatřeny keramickou dlažbou jednotnou mrazuvzdornou, terasy betonovou dlažbou schodiště ocelové s dřevěnými nášlapy Provedení povrchů stěn a stropů veškeré povrchy stěn a stropů bytu budou opatřeny omítkou štukovou a vymalovány jednobarevnou barvou (bílou disperzní) stěny koupelen, sprch a WC budou opatřeny keramickým obkladem Zdravotně technická instalace umyvadlo keramické bílé Laufen Pro A 55 cm vana akrylátová obdélníková Roltechnik (u bytů 1+kk a 2+kk) vana akrylátová polorohová 160 cm Ravak (mezonety) závěsné WC Grohe + keramika Laufen Pro v mezonetových bytech sprchová vanička 90x90 cm z litého ramoru Riho + skleněná posuvná sprchová zástěna Riho vanová nástěnná a sprchová baterie vč. sprchy Grohe umyvadlová stojánková baterie Grohe vývod studené vody + sifon pro pračku, vývod studené vody pro myčku Elektroinstalace silnoproud rozvod napětí 220 V měděnými vodiči pod omítkou v bytech jsou osazeny zásuvky a vypínače dle prostředí, v kuchyních jsou zásuvky pro el. troubu, chladničku, myčku a kuchyňskou linku v ostatních místnostech (předsíň, šatna) bude min. po jedné zásuvce a jednom vývodu pro svítidlo v každé místnosti je počítáno se 4 zásuvkami (1x na každé stěně) a vývodem pro svítidlo v koupelnách příprava pro elektrorohože a hydromasážní vanu ve společných prostorech budou stejné rozvody jako v bytech, ve sklepech a na chodbách žárovková svítidla, hlavní rozvaděč je umístěn na chodbě v prvním podlaží, podružné rozvaděče na podestách schodišť a bytové rozvodnice v předsíních bytů slaboproud příprava a trubkování pro rozvod kabelové TV a telefonu Vzduchotechnika samostatný ventilátor v koupelnách a na WC vývod pro digestoř v kuchyni v mezonetových bytech - příprava na klimatizaci Ostatní vybavení součásti bytu je kuchyňská linka zn. KORYNA s možností vlastního výběru v základní ceně dle velikosti bytu 80 000 Kč (1+kk a 2+kk) a 120 000 Kč (3+kk a 4+kk) součásti bytu je vestavěná skříň zn. IRIDIUM s možností vlastního výběru v základní ceně dle velikosti bytu 10 000 Kč (1+kk a 2+kk) a 20 000 Kč (3+kk a 4+kk)

Mezonetový dům (viladům) s označením „D“ je umístěn v rezidenční části obytného centra budovaného ve Staré Líšni zasazený do příjemné lokality mezi rodinné domky. Novým obyvatelům nabídne 7 nadstandardních dvoupokojových bytů s terasami a zahradami, 6 velkých třípokojových mezonetových bytů, jednoho jednopokojového a jednoho čtyřpokojového bytu. Bytové jednotky budou mít samostatné plynové topení s vlastním kotlem, přípravu pro klimatizaci a montáž předokenních žaluzií. Výstavba byla zahájena v listopadu 2007 a její dokončení bude do konce letošního roku. Tento projekt splňuje nejvyšší kritéria moderního bydlení v atraktivní lokalitě a je určen především pro náročnější klientelu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů