Liberty Building Nusle

Lokalita: Praha 2 - Nusle, Bartoškova
Typizace: od 38m2 do 162 m2, od 1+kk do 5+kk
Cena: od 3960000,- Kč do 7168000,- Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: 10% sleva do 30.4.2009
WWW: http://www.praha-byty.cz/cz/nove/projekty/liberty-building/projekt.html
Prodejce:
Liberty Building Nusle

Novostavba, která bude napojena na rekonstruovanou budovu, pak nabídne komfortní bydlení s výběrem všech kategorií bytů.

Projekt Liberty je zasazen do lokality se zástavbou činžovních domů na rozhraní Prahy 4 a 10. Adresně se bude nacházet v meziprostoru ul. Bartoškova, Kloboučnická a V Horkách. Celý projekt se bude skládat z dvou samostatných částí, kde jednou z nich bude novostavba bytového domu v moderním architektonickém provedení, která bude zajisté ozdobou lokality, která již dnes patří do širšího centra. V druhé části projektu se jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu bývalé továrny Regula při ulici Bartoškova a Klouboučnická, která se dlouhá léta využívala jako administrativní budova a dále pak přístavbu objektů k této bývalé továrně. Rekonstruovaná část nabídne zájemcům moderní, ale přitom originální bydlení s vysokými stropy a krásným výhledem na blízké Grébovy sady a objekt sám napovídá svou bývalou funkcí k vybudování loftových bytů, které se v poslední době staly velice oblíbenými, ale jejich nabídka je v Praze velice omezená. Nejlepší výhled bude nabízet unikátní dvoupatrový byt ve funkcionalistické věži s velkou terasou na střeše.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů