Liberty Building

Lokalita: Praha 4 - Nusle, Bartoškova
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 32m2 do 210 m2
Cena: od 1 733 000 Kč do 7 357 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.libertybuilding.cz/cz/zakladni-informace
Prodejce:
Liberty Building

Celý projekt bude tvořit trojúhelník mezi ulicemi Bartoškova, Kloboučnická a V Horkách s vnitroblokem, který bude tvořit odpočinkovou zónu. Některé byty nabídnou nádherný výhled na Grébovy sady.

Celý projekt se bude skládat z dvou samostatných částí, kde jednou z nich bude novostavba bytového domu v moderním architektonickém provedení, která bude zajisté ozdobou lokality. V druhé části projektu se jedná se o rekonstrukci stávajícího objektu bývalé továrny Regula při ulici Bartoškova a Klouboučnická, která se dlouhá léta využívala jako administrativní budova a dále pak přístavbu objektů k této bývalé továrně. V podzemním podlaží bude vybudováno parkoviště s dostatečným množstvím parkovacích stání pro všechny obyvatele domu i pro kancelářské prostory. Rekonstruovaná část nabídne zájemcům moderní, ale přitom originální bydlení s vysokými stropy a krásným výhledem na blízké Grébovy sady a objekt sám napovídá svou bývalou funkcí k vybudování loftových bytů, které se v poslední době staly velice oblíbenými, ale jejich nabídka je v Praze velice omezená. Nejlepší výhled bude nabízet unikátní 2 patrový byt ve funkcionalistické věži a velkou terasou na střeše. Novostavba, která bude napojena na rekonstruovanou budovu, pak nabídne komfortní bydlení s výběrem všech kategorií bytů pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, nebo ty, kteří chtějí zhodnotit své peníze investicí do nemovitosti. Jelikož je klientela stále náročnější, chceme nabídnout určitou univerzálnost objektu, rozhodli jsme se pro uvolnění spodních pater pro obchodní a kancelářské prostory. Některé byty jsou řešeny jako ateliéry, které jsou vhodné pro podnikatele či malé firmy. Jedná se o komerční prostory, které jsou však provedeny ve stejném komfortu jako byt.

Je málo míst, které mohou nabídnout bydlení, nejen pro rodinu ale i jednotlivce preferující život v blízkosti centra, ale nerušeni hustou automobilovou dopravou a je ještě méně míst, které Vám nabídnou možnost mít zde i kancelář, sídlo firmy, či atelier pro ubytování vašich zaměstnanců Jednu z těchto lokalit nabízí náš projekt Liberty Building v Nuslích

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů