Lesní Brána

Lokalita: Praha 4 - Hodokvičky, Pod Lysinami
Typizace: od 40m2 do 110 m2
Cena: od 1 430 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Lesní Brána

Rezidenční projekt je situován v klidné pražské čtvrti Hodkovičky, obklopen vzrostlým lesem. Je zde skloubena představa o příjemném bydlení v zeleni se snadnou dopravní dostupností do centra.

Areál Lesní Brána nabízí kvalitní bytové jednotky středního a vyššího standardu. Vybavení interiéru plně odpovídá současnému standardu moderního bydlení: bezpečnostní vstupní dveře do bytů, bezpečnostní kování, vnitřní dveře v bytě voštinové, obložkové dýhované zárubně, povrchy vnitřních stěn - štuková omítka, plovoucí podlahy, keramická dlažba na WC, v koupelně, společná kotelna pro každou sekci, baterie jednopákové, celokovové, telefonní linka, venkovní zábradlí (balkóny, terasy), osobní výtah v každém objektu.

Popis lokality
Praha 4 - Hodkovičky, v těsném sousedství městského obvodu Braník. Nedaleká Jižní spojka a komunikace Modřanská umožňují výbornou dopravní dostupnost pro automobily. Tramvajovými linkami 3, 17 a 54 se lze pohodlně dopravit do centra města, které je vzdáleno pouze 5 km. Se stanicemi metra "C" Budějovická či Kačerov spojuje lokalitu pravidelná autobusová linka číslo 121. Poloha na severním okraji Hodkovičského lesa nabízí řadu možností aktivního odpočinku. V těsné blízkosti, na břehu Vltavy, se nachází rozsáhlá relaxační zóna, kde najdete například golfové hřiště, chodníky pro kolečkové brusle, cyklistické trasy, tenisové kurty, skatepark

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů