Leskava – Zahájena výstavba nových bytů

Lokalita: Brno - Starý Lískovec
Typizace: 1+kk až 4+kk , 33m2 - 115m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.rksedlak.cz
Prodejce:
Leskava – Zahájena výstavba nových bytů

Rezidenční bytový areál LESKAVA při ulici Elišky Přemyslovny v Brně - Starém Lískovci je umístěn na okraji zástavby ulice Čermákova.

Areál je tvořen objekty bytových domů se značením A až H. Objekty A, B, C, D, E a F jsou pětipodlažní. Bytové domy G a H pak jako šestipodlažní. Bytové domy jsou postaveny vždy ve dvojici. Takto umístěné domy vytváří mezi sebou velmi příjemnou oddychovou zónu ve formě přírodního atria. Přízemí objektů je tvořeno z části parkovacími prostorami, sklepními kójemi a nebytovými prostory, které budou zdrojem služeb pro nově vzniklé bytové domy (1.360 m2 nebytových prostor). Bytový soubor Leskava uspokojí jak zájemce o byty malometrážní (od 33 m2), tak zákazníky s vyššími nároky na velikost bytové jednotky (115 m2). V každém domě tak naleznete v blocích A-F 24 bytů s takto příjemnou velikostní skladbou.Většina bytů má rovněž svůj balkon. U bytů v nejvyšším patře pak navíc lze využít největší přednosti, a to skvělého výhledu a soukromí. Po dokončení najdeme v areálu celkem 256 bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 4+kk a 360 parkovacích míst. Parkovací místa lze volit jako krytá v přízemí jednotlivých objektů. Lze rovněž využít služby parkovacího domu (objekt I), kde bude možno zakoupit parkovací stání nebo můžete parkovat na dostatečném počtu parkovacích míst při objektech. Vše stavěno s využitím kvalitních materiálů samozřejmého evropského standardu.

Místem výstavby bytového komplexu je rovinatý pozemek při ulici Elišky Přemyslovny v katastru Starý-Lískovec, Městská část Starý Lískovec leží na jihozápadním okraji města Brna. Má svojí vlastní radnici, která se nachází cca 300 m od místa výstavby tohoto rezidenčního bytového areálu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů