Lázeňské apartmány Velké Losiny

Lokalita: Velké Losiny -
Typizace: 27 bytů od 35 m2 do 117 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 724 233 Kč do 3 052 349 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://velkelosiny.avareal.cz/reality4/public/CZ/cs-CZ/db_24/propertyd/view_public/11/html/?skip_menu=true
Prodejce:
Lázeňské apartmány Velké Losiny

Lázeňský dům je bezbariérový vybaven výtahem. V I.NP jsou komerční prostory, které jsou vhodné např. jako prodejna květin, tisku nebo sportovních potřeb, či jako solárium nebo kosmetický salón. Největší plocha z těchto komerčních prostor je plánovaná jako kavárna a cukrárna a tato plocha je rozdělena na prodejnu s posezením, přípravnou, mycí úsek, prostory pro personál a toalety. Ve II. NP jsou ještě stále volné byty od velikosti 1+kk do 4+kk. Všechny byty mají svůj balkón či terasu. Apartmány se nachází v II. NP až IV. NP, z nichž čtyři jsou mezonetového typu mezi III. NP a IV. NP bez balkónu. Nabídka ostatních apartmánů je od velikosti 1+kk a 2+kk. Veškeré bytové jednotky jsou ve standardním vybavení, součástí není pouze kuchyňská linka s elektrospotřebiči, vestavěné skříně, svítidla, zřízení telefonní stanice a elektroměr včetně připojovacích poplatků. Nevyhrazené parkování je u objektu. Objekt je vytápěn pomocí vlastní plynové kotelny. Na objektu probíhají stavební práce a termín dokončení výstavby je plánován na 12/2009. Tato nemovitost je nabízena ve spolupráci s realitní kanceláří Realitní servis.

Čtyřpodlažní Lázeňský dům je postaven v centru Velkých Losin. V I. NP jsou komerční prostory, sklepní boxy, chodby, prostor pro prádlo, úschovna kol a kočárku, kotelna a výtah. Ve II. - IV. NP jsou byty a apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetového typu.

Lázeňský dům se nachází v centru městečka Velké Losiny asi 50 m od vstupu do lázeňského parku. Dům je postaven na krásném a slunném místě. Velké Losiny jsou bohatě spjaty s historií. V okolí naleznete zámek Velké Losiny, který je neblaze proslulý s čarodějnickými procesy. Dále Ruční papírnu, která byla v roce 2002 vyhlášena státní kulturní památkou a je to jediná papírna tohoto typu v Evropě. V obci Maršíkov a Žárová jsou postaveny unikátní dřevěné kostelíky. Ovšem největším lákadlem jsou místní lázně, které jsou proslulé svými blahodárnými účinky minerálních vod a leží uprostřed krásného anglického parku, jehož součástní je i venkovní termální koupaliště. Velké Losiny leží v podhůří Hrubého Jeseníku, což umožňuje zajímavé spojení aktivního sportu s relaxací, vzhledem k několika turistickým cílům - elektrárna Dlouhé stráně, Červenohorské sedlo, z kterého vede trasa na nejvyšší horu Moravy Praděd a jiné trasy a cyklostezky. V zimě je v okolí velká nabídka ski areálů (Přemyslov, Červenohorské sedlo, Petříkov a jiné) a během krátkého času je plánovaná v Koutech nad Desnou (cca 8 km) výstavba největšího ski areálu v České republice. Tímto je spojena koupě bytů ve Velkých Losinách s výbornou investicí do budoucna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů