Kytlická

Lokalita: Praha 9 - Prosek, Kytlická
Typizace: 237 bytů, od 1+kk do 4+kk, od 33m2 do 100m2
Cena: od 1 649 933 Kč do 5 848 590 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.skanskareality.cz/projekty/bytovy-dum-kytlicka
Prodejce:
Kytlická

Bytový dům Kytlická tvoří blok se dvěma podzemními, pěti nadzemními a šestým ustoupeným podlažím. Ve třech samostatných sekcích vznikne celkem 237 bytů v dispozicích od 1+kk o rozloze 33 m2 až po velkorysé 4+kk o rozloze 100 m2
Byty větší než 1+kk budou mít vlastní terasu, lodžii nebo balkon. Byty v 1. NP a 6. NP budou disponovat většími terasami s několika vstupy z obytných místností.
Parkování bude řešeno dvoupodlažními podzemními garážemi
pod objektem. Celý projekt je řešen jako bezbariérový.

Objekt nese výrazné rysy moderní architektury – střešní plochy ustupujícího podlaží budou využity jako terasy. Plochy průčelí jednotlivých sekcí dynamicky rozčlení zapuštěné lodžie. Členitost fasády navíc zdůrazní různé barevné odstíny vnitřních prostor lodžií nebo balkonů a vybraných ploch fasády.

V okolí domu bude vysázena nová zeleň v podobě trávníků a keřů.

Předpokládané zahájení výstavby: červen 2009
Předpokládané dokončení výstavby: jaro 2011

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů