Kutná Hora - Lidka

Lokalita: Kutná Hora - Šipší
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 25 m2 do 81m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://lidka.cz/
Prodejce:
Kutná Hora - Lidka

Obytný soubor Lidka sestává z moderních bytových domů velikosti maximálně 4 nadzemních podlaží. Domy jsou zajímavě architektonicky i barevně pojaté. Obvodové konstrukce splňují nejpřísnější tepelně-izolační požadavky, vnitřní stěny oddělující jednotlivé byty a stropy jsou izolovány tepelně i akusticky. Naše domy však nejsou moderní jen díky svému venkovnímu vzhledu a technickým vlastnostem použitých materiálů. Byty v nich umístěné jsou dispozičně uzpůsobeny tak, aby splňovaly veškeré požadavky dnešního bydlení.

Výstavbou domů a bytů však naše práce nekončí! Samozřejmostí jsou pohodlné přístupové komunikace pro pěší i osobní dopravu a dostatečná kapacita parkovacích míst. Pro bytové soubory realizované společností Bouwfonds jsou běžné i komfortní sadové úpravy okolí, realizace dětských hřišť ve vnitroblocích.

Všechny bytové jednotky mají prostorné obývací pokoje, kuchyňské kouty, které umožňují umístění oboustranné kuchyňské linky, a ložnice, v nichž pohodlně uspořádáte jak manželské dvojlůžko tak i jiný potřebný nábytek. Tvary místností a jejich velikosti jsou projektovány právě s ohledem na možnost optimálního rozmístění nábytku. Je počítáno s pohodlnými průchody a odstupovými vzdálenostmi. Vše je přizpůsobeno maximální účelnosti a Vašemu budoucímu pohodlí. Jednotlivé místnosti bytu jsou situovány dle jejich účelu a s využitím pozitivních vlivů různých světových stran. Proto se obytné místnosti našich bytů, balkony, lodžie i předzahrádky bytů přízemních tzv.„otáčí za sluncem“, k severu jsou naopak orientovány vstupy a sociální místnosti.

DOSTUPNOST MÍSTA A POPIS OKOLÍ
Obytný soubor Lidka, se nachází v okrajové části města Kutná Hora, v prostoru místní části Šipší.

Ačkoliv se soubor bytových domů nachází v klidné obytné zóně, na okraji jinak rušného města, její dostupnost je velmi snadná. Z veřejné dopravy je možno využít autobusových linek č.1,4 a 5. Spojení pro osobní automobily zajišťují převážně komunikace Benešova, Masarykova a Sportovců.

Vnitřní část obytného souboru je koncipována jako ryze klidová zóna. Nejsou tu žádné průjezdné komunikace, veškerá doprava je vedena po místních asfaltových komunikacích; parkoviště pro osobní vozy jsou u každého domu a jejich počet odpovídá počtu bytů v poměru 1:1. Pamatováno je ovšem nejen na auta – celý areál bude osázen vzrostlou zelení, vnitroblok zatravněných ploch křižují chodníčky ze zámkové dlažby a na jejich kříženích najdete i dětská hřiště s pestrými atrakcemi pro děti a pohodlnými lavičkami pro posezení dospělých. Veškeré vybavení dětských hřišť je v souladu s aktuálními požadavky EU na bezpečnost a ochranu zdraví, jejich povrch je proveden z pružných pryžových čtverců; pískoviště jsou oplocena-chráněna proti venčení psů, takže vaše děti zde mohou bezstarostně dovádět v čistotě a bezpečí.

Chcete-li tedy bydlet moderně a zdravě, vyberte si byt právě u nás.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů