Křižíkova 52

Lokalita: Praha 8 - Karlín, Křižíkova 52
Typizace: 112 bytů, od 35m2 do 165m2
Cena: od 2 355 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.krizikova.eu/
Prodejce:
Křižíkova 52

CTR group a.s. Vám nabízí ta nejlepší místa pro bydlení v atraktivních částech Prahy. Jedním z těchto míst je také Karlín. Historická čtvrť s unikátní atmosférou a velmi příjemným genius-loci prochází obdobím velmi dynamického rozvoje. Karlín patří mezi pražské fenomény - za poslední desetiletí se stal velmi oblíbenou lokalitou k bydlení i pro mnoho cizinců z celého světa. Oblast v širším centru Prahy, zároveň však s řadou klidných zákoutí, kam ruch velkoměsta proniká jen stěží, čtvrť pro práci, odpočinek i bydlení – prostě místo pro život, to je Karlín.

Tak jako Karlín není obyčejnou městskou čtvrtí, tak ani Křižíkova 52 není obyčejným bytovým projektem. 112 bytů v projektu je koncipováno s ohledem na spokojené a kvalitní bydlení, a to i pro velmi náročné zákazníky. Samozřejmostí je použití vysoce nadstandardních materiálů a vybavení. Většina bytů je orientovaná směrem do vnitrobloku, který zajistí klid a pohodu. Celý areál je řešen jako uzavřený a bezpečný.

Záměrem CTR group a.s. není prodávat pěkné obrázky, podle nichž si vybíráte byt a nevíte nic o jeho skutečné kvalitě. Naším cílem je, abyste se mohli po Vašem novém bytě již teď projít a podívat se na dispozice a jeho celkové řešení. Nabízíme byty, do kterých se budete moci již brzy nastěhovat.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů