Křižatky u Berouna - nové rodinné domy s pozemkem

Lokalita: Králův Dvůr - Křižatky
Typizace: 7 RD 4+kk nebo 5+kk
Cena: od 3.718.650 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Bonus - součástí pozemku je i vrt, tedy vlastní zdroj vody.
WWW: http://www.liberalreality.cz/developerske-projekty/46-krizatky-u-kralova-dvora-nove-rodinne-domy-na-berounsku.htm
Prodejce:
Křižatky u Berouna - nové rodinné domy s pozemkem

Obec Křižatky u Králova Dvora leží v překrásné kopcovité krajině s hustými lesy, která je mimo jiné rájem houbařů a nabízí naprostý klid pro rodiny s dětmi. V kombinaci s výbornou infrastrukturou, která zahrnuje autobusovou dopravu cca 1x za hodinu a dále vlakovou dopravu, vytváří ideální místo pro klidné rodinné bydlení v blízkosti kompletně občansky vybaveného, cca 15 min. vozem vzdáleného Berouna. Sama obec poskytuje zázemí základní a mateřské školy, ZUŠ, zdravotnického střediska, pošty, bazénu atd.
Bydlení zde skýtá mnoho možností volnočasových aktivit, kromě bohatého sportovního a kulturní vyžití je tato obec známá jako významná rybářská oblast, díky řece Litavě, která tudy protéká. Kromě je v Králově Dvoře širokou nabídka sportovních klubů - hokej, fotbal, floorball, stolní tenis.


Jedinečná nabídka prodeje nových rodinných domů v atraktivní a výborně dostupné oblasti za velice příznivou cenu. Výjimečná šance vybrat si pozemek, dům a vnitřní vybavení dle vlastních představ.
Pozemky: Nabízíme pozemky o výměře od 861 m². Pokud však hledáte velkou zahradu, můžete si vybrat z pozemků o velikosti do 1.247 m².
Rodinné domy: Zvolte si jeden ze 3 typů nejoblíbenějších domů: Typ Premier 151 s dispozicí 5+kk, užit. plochou 121 m², dále typ Klasik 103 - s dispozicí 4+kk, užit. plochou 122 m nebo typ AZ Bungalov s garáží o dispozici 4+kk, s užit. plochou 170 m².
Konečná cena holodomu s pozemkem včetně DPH je již od 3.718.650,- Kč. Výběr vnitřního vybavení a spokojené bydlení je již zcela na Vás.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů