Královský Horizont

Lokalita: Králův Dvůr - Na Horizontu
Typizace: 242 bytů od 35m2 do 102m2
Cena: od 1 509 200 Kč do 2 987 400 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Královský Horizont

Soubor Královský horizont spoluvytváří ráz krajiny mezi městy Králův Dvůr a Beroun. Lokalita je součástí Křivoklátské vrchoviny a nachází se v blízkosti chráněné krajinné oblasti Český kras. Dominantami regionu jsou řeka Berounka a říčka Litavka, hrady Karlštejn, Žebrák a Točník, nově zrekonstruovaný dvorec krále Václava IV. či panorama Koněpruských jeskyň. Devět viladomů je umístěno na otevřené parcele na jižním úbočí vrchu Háj. Pozemek nabízí nejen úchvatný pohled na Králův Dvůr a Český kras, ale stávající i budoucí vlastníci se budou moci těšit z příjemného oslunění. Na opačné straně Háje realizuje HARMONIE GROUP, a.s. stylový projekt Vilová čtvrť Panorama. Horizont s Panoramou jsou počátkem urbanisticky hodnotného komplexu jako stvořeného pro mladé rodiny i starší, aktivně zaměřené klienty. Občanská vybavenost je na vysoké úrovni. Nedaleko Horizontu a Panoramy se nachází škola a školka, několik supermarketů a hypermarket, nemocnice, poliklinika a koupaliště. V roce 2007 v Berouně přibyl špičkově vybavený Aquapark Tipsport Laguna.

Druhou etapu projektu Královský Horizont tvoří 140 bytových jednotek v 5 objektech. Výrazná architektura, moderní dispozice, výjimečná lokalita a dostupná cena jsou hlavními přednostmi K. Horizontu.

Adresa: Králův Dvůr, jižní strana vrchu Háj Lokalita: severní část Králova Dvora u Berouna; základ nové městské čtvrti Počet objektů: 9 viladomů Počet bytů: 242 Počet krytých parkovacích stání: 48 Nejmenší byt: 35 m2 Největší byt: 102 m2 Termín zahájení výstavby: léto 2005 Termín dokončení: o I. etapa: dokončeno o II. etapa: březen 2009 Cena za m2: od 38.000,- Kč Infrastruktura: Hypernova Králův Dvůr - 100 m, Delvita, Penny Market, Plus Beroun - 1000 m, Shopping Park Metropole Zličín - 10 min autem Doprava: Z lokality je vynikající napojení na dálnici D5. Do centra Prahy cesta autem zabere mimo špičku 20 minut, na okraj 10 minut. Autobusová zastávka je od Královského horizontu vzdálena cca 300 metrů s intervalem 10 minut. V Berouně i Králově Dvoře je rovněž železniční zastávka; Správa železniční dopravní cesty ohlásila záměr co nejrychleji vybudovat do Berouna novou trasu pro rychlovlak. Cesta by pak trvala 18 minut. Projekt: Studio AWIT / Harmonie Project / MSa Dodavatel stavby: AŽD Praha, s.r.o.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů