Kouzelné Medlánky IV - poslední etapa v prodeji

Lokalita: Brno - Medlánky
Typizace: 1+kk až 4+kk od 30 do 12Om2
Cena: od 27 000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/kouzelne-medlanky-IV.html
Prodejce:
Kouzelné Medlánky IV - poslední etapa v prodeji

Snadná dostupnost centra Brna, klidná lokalita poblíž přírodní rezervace a vysoce kvalitní provedení stavby jsou hlavními atributy projektu Kouzelné Medlánky, který vstoupil do své poslední etapy.

Zkušený developer IPB Real má za sebou desítky úspěšně realizovaných projektů, u nichž vždy klade důraz na kvalitu. V projektu Kouzelné Medlánky jsou proto samozřejmostí zdánlivé detaily jako dostatečné úložné prostory, velký výběr zařizovacích předmětů, balkony či terasy u všech bytů nebo osobní výtah či přízemní parkovací stání v každém domě. VÝSTAVBA JE JIŽ V PLNÉM PROUDU. Celkem budou postaveny 4 nízkopodlažní obytné domy, v nichž je celkem 120 bytů. Jejich velikost se pohybuje od 30 do 12Om2, přičemž typově jde o 1+kk až 4+kk.

Chráněná přírodní zalesněná oblast Baba zve k příjemným procházkám a cykloturistice v létě; v zimě naopak k běžkování. Domy jsou umístěny v blízkosti Medláneckého rybníku, který dotváří klidnou atmosféru této lokality. To vše je díky dobrému dopravnímu spojení na dosah samotného centra Brna. Obchody a provozovny služeb najdete v blízkém okolí projektu. Pro rodiny s dětmi je důležitá blízkost mateřské a základní školy i dětského hřiště. Sportovně orientovaní ocení plánované sportovní centrum u Medláneckého rybníku.


1.etapa přinesla 72 bytových jednotek, 2.etapa - 186 bytových jednotek, 3. etapa - 176 bytových jednotek, 4. etapa - 120 bytových jednotek

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů