Ke Kunratickému zámku

Lokalita: Praha 4 - Libuš, Dobronická
Typizace: od 33 do 121 m2
Cena: od 3 504 946 Kč do 4 990 608 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.aaaprojekty.cz/projekty/ke_kunratickemu_zamku/10
Prodejce:
Ke Kunratickému zámku

Projekt Ke Kunratickému zámku představuje bydlení ve zcela novém moderním polyfunkčním bytovém domě v ulici Dobronická (Praha 4). Pozemek bude obklopen zelení a parkem.

Objekt je rozdělen do dvou samostatných bloků s celkovým počtem 86 bytů a 2 nebytové prostory. Plocha jednotlivých jednotek je od 33 do 121 m2. Pro obyvatele domu jsou v suterénu zajištěny garáže, nebo parkovací stání před domem.

Libuš je katastrální území na jižním okraji Prahy, tvořící menší část území městské části Praha 4. Je zde evidováno 64 ulic a 825 adres a žije zde 5 525 obyvatel. Před připojením k Praze v roce 1968, byla Libuš samostatnou obcí. Jedná se o žádanou lokalitu, obklopenou zelení, která je situována v užším centru Prahy. Lokalita je dobře obslužná pomocí MHD - autobusová doprava (zastávka přímo v ulici). Libuš je opatřena veškerou infrastrukturou a občanskou vybaveností (školka, škola, sportovní vyžití, lékař, lékárna). V budoucnu je plánováno prodloužení trasy metra do této lokality.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů