Kaskády u Botiče

Lokalita: Praha 10 - Záběhlice
Typizace: 1+kk - 38 m2, 2+kk - 60 m2, 3+kk - 77 m2, 4+kk - 157 m2, 5+kk - 220 m2
Cena: od 62000/m2 + 9% DPH
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Garážové stání lze dokoupit za cenu 280.000,- Kč bez DPH. V rámci zahajovací akce je u bytů 3+kk a větších jedno garážové stání za 1.000,- Kč. U penthousů jsou v ceně dokonce 2 garážová stání.
WWW: http://www.praha-byty.cz/cz/nove/projekty/kaskady-u-botice/projekt.html
Prodejce:
Kaskády u Botiče

Obytný soubor „Kaskády u Botiče“ představuje soubor šesti bytových domů umístěných ve výjimečné a atraktivní lokalitě táhnoucí se okolo Botiče. Lokalita slučuje praktické výhody velkoměsta s těsným sousedstvím přírodního parku Hostivař – Záběhlice a přírodní památkou Meandry Botič. Projekt nabídne kvalitní bydlení v příjemné lokalitě a zeleni. Dopravní spojení je též velice dobré a jistě uspokojí i náročné klienty.

Projekt bude vystavěn na mírném svahu, které se směrem k jihu, ke korytu Botiče, svažuje. Podél Práčské ulice jsou umístěny dva pětipodlažní a šestipodlažní bytové domy (A1, A2). V domě jsou převážně byty menších kategorií, které jsou přitom orientovány na jih, do klidu. Mezi domy je velká terasa, přímo napojená na chodník podél Práčské. Z ní jsou přístupny komerční plochy v přízemí obou domů.

Směrem k jihu dále projekt tvoří 4 kaskádovité domy (B, C, E, F) postupně se snižující od pěti k jednomu podlaží. V těchto domech jsou převážně větší byty. Byty v horních patrech mají většinou terasy, byty ve spodních patrech předzahrádky. Domy jsou k sobě obráceny „zády“ tak, aby vjezdy do garáží mohly být ze společné komunikace a aby tak mohl vzniknout co největší prostor pro pěší. Domy C a E jsou propojeny vloženým podzemním parkovištěm (D), na jehož střeše je ozeleněná terasa. Mezi domy zůstaly dostatečné proluky pro veřejnou i soukromou zeleň předzahrádek.ulice Práčská
6 bytových domů
208 bytových jednotek
kategorie 1+kk – 5+kk
vysoký standard vybavení
výborná dopravní dostupnost
klidná lokalita, zeleň

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů