Kamélie - Praha 8

Lokalita: Praha - Libeň
Typizace: 1+kk - 4+kk , 33 - 118 m2
Cena: od 2 013 349 Kč do 7 318 342 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.orco.cz/kamelie.html
Prodejce:
Kamélie - Praha 8

Moderní byty s výbornou dopravní dostupností.

V bytovém projektu Kamélie mohou budoucí obyvatelé vybírat ze 142 jednotek, vybavené v moderním standardu. Díky své poloze je projekt vhodný jak pro pracovně vytížené lidi, tak i pro rodiny s dětmi. Kamélie je situována jen 5 minut pěší chůzí od stanice metra Palmovka. Kromě výborné dopravní dostupnosti MHD, autem i vlakem nabízí lokalita kompletní občanskou vybavenost i mnoho volnočasových aktivit. Cyklistické a in-line stezky vedou z Palmovky až do Stromovky, bobová dráha na Proseku zajistí zábavu malým i velkým a O2 aréna nabízí množství kulturních i sportovních akcí.

Lokalita ma kompletní občanskou vybavenost i mnoho volnočasových aktivit. Cyklistické a in-line stezky vedou z Palmovky až do Stromovky, bobová dráha na Proseku zajistí zábavu malým i velkým a O2 aréna nabízí množství kulturních i sportovních akcí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů