Kamechy

Lokalita: Brno - Bystrc
Typizace: 2+kk - 4+kk, od 36m2 do 136m2
Cena: od 1.820.000 Kč do 4.426.000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.imperaline.cz/?page=impera.Project&project=kamechy
Prodejce:
Kamechy

Jižní svahy nad Brnem s výhledem na Pohádku máje. Zahájen prodej V.etapy, dokončení polovina roku 2010.

Kamechy jsou nová obytná lokalita na jižním svahu zahrnující zhruba 750 nových bytových jednotek. Obyté domy jsou maximálně do výše 5 nadzemních podlaží, zastoupeny jsou byty s lodžiemi, terasové byty, malé viladomy o počtu 5 bytů, byty se zahrádkami v přízemí.

Nová obytná čtvrť Kamechy volně navazuje na poslední ulici v Bystrci - Teyschlova. Jedná se o jihozápadní svah s výhledy na Svratecké údolí, Žebetín a lesy Pohádky máje.

Projekt byl rozdělen zhruba do 6 pracovních etap. První kolaudace proběhly v létě 2007, s dokončením dokončením celé výstavby cca v roce 2012. momentálně je ve výstavbě blok s dokončením v polovině roku 2010.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů