KUBUS Boskovice - bytové domy

Lokalita: Boskovice -
Typizace: od 71 m2 do 103 m2, 1+kk - 3+kk
Cena: od 963 000 Kč do 2 789 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bytyboskovice.cz
Prodejce:
KUBUS Boskovice - bytové domy

Prodej nových bytů v nízkopodlažních bytových domech. Většina bytů bude velikosti 1+kk a 2+kk, bude zde i několik bytů o velikosti 3+kk.

Projekt bytové domy KUBUS Boskovice se nachází v centrální části Boskovic na mírném jižním svahu s atraktivním výhledem na boskovický hrad a lesnaté okolí města, podél ulice Hybešova, s možností budoucího dopravního napojení i z ulice Svatopluka Čecha. Ve vzdálenosti 100, respektive 200m od lokality procházejí Boskovicemi hlavní silniční tahy – na Blansko, Prostějov, Jevíčko, Brno a Svitavy. Na hlavní regionální silniční tah I/43 (Brno – Svitavy) je možno se napojit cca 8km západně od Boskovic (po II/150). Výstavba nízkopodlažních bytových domu bude probíhat ve dvou etapách. Většina bytů bude velikosti 1+kk a 2+kk, bude zde i několik bytů o velikosti 3+kk. Parkování je řešeno v podzemních garážích nebo jako venkovní kryté stání. Parková úprava okolního terénu. Termín předpokládaného zahájení výstavby 1. etapy je počátek roku 2009. Předpokládaná lhůta výstavby je 1,5 roku od zahájení stavby.

Boskovice jsou spádovým městem regionu s cca 12 000 obyvateli. Jsou historickým městem, které od středověku bylo na úrovni okresního města až do r. 1961, kdy začalo být preferováno Blansko. Díky své historické a kulturní atraktivnosti a přímé vazbě na kvalitní okolní přírodu jsou Boskovice přirozeně vyhledávané pro trvalé bydlení stávajícími obyvateli regionu i lidmi s pracovními vazbami na Brno. Boskovice leží cca 35 km severně od Brna s přirozenou vazbou na něj. Dostupnost do Brna se ještě zlepší po výstavbě již vyprojektované rychlostní komunikace R 43.


Celkem bude postaveno 184 bytů ve dvou etapách výstavby. Termín předpokládaného zahájení výstavby 1. etapy je počátek roku 2009. Předpokládaná lhůta výstavby je 1,5 roku od zahájení stavby.


--------------------------------------------------------------------------------

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů