KOLOVRÁTEK - příroda na dosah

Lokalita: Praha - Praha 113 - Kolovraty
Typizace: 1+kk – 4+kk, 44 - 101 m2
Cena: od 2 220 000 Kč do 6 160 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.codeco.cz/projekty/bytove_projekty/kolovratek
Prodejce:
KOLOVRÁTEK - příroda na dosah

Projekt nabídne 43 bytových jednotek (1+kk – 4+kk) ve 3 nízkopodlažních bytových domech se sedlovou střechou. Každý byt bude mít balkón a některé byty zahrádku. Parkování je zajištěno ke každému bytu.

Proč se rozhodnout pro Kolovrátek: - Klidná lokalita - Rychlá dostupnost do centra - Kvalitní dispozice bytů - Balkón ke každému bytu - Byty se zahrádkou - Cena již od 2,2 mil. Kč - Příroda, cyklostezky v okolí - Hypoteční servis ZDARMA


Bytový projekt KOLOVRÁTEK bude umístěn v residenční části obce Kolovraty (Praha 10) na jihovýchodním okraji Prahy. Bytové domy budou ohraničeny ulicemi Meduňková, Sedmikrásková a Bazalková.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů