Jinočany u Prahy II - I. et., dům A

Lokalita: Praha-západ - Jinočany
Typizace: 2+kk, 3+kk, 39 - 92 m2
Cena: 1 630 222 Kč - 3 225 264 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vasebyty.cz/byty/jinocany-u-prahy/lokalita-jih
Prodejce:
Jinočany u Prahy II - I. et., dům A

Výstavba nových bytů vyroste v klidné lokalitě “Jih“ nedaleko centra obce. První etapu obytného souboru budou tvořit dva nízkopodlažní bytové domy. Každý v sobě obsahuje 36 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Nově jí doplní jeden viladům ve kterém bude pouze 6 bytových jednotek 4+kk. Komfort bydlení přízemních bytů budou navíc zvyšovat oplocené předzahrádky. Celý obytný soubor je zasazen do pozvolného jižního svahu a plynule tak naváže na stávající zástavbu rodinných domů. Jinočany si i dnes zachovávají ráz klidného místa určeného především k relaxaci a odpočinku. Díky tomu v sobě tento projekt spojuje bydlení v klidu a zeleni, přesto však na dosah všech vymožeností moderní doby.Obec Jinočany se rozkládá v těsném sousedství západní hranice Prahy. Výborné dopravní spojení s metropolí umožňuje nedaleká rychlostní komunikaci R1 a nájezd na dálnici D5. Na stanici metra Zličín, která je vzdálená jen pouhé 3 km, Vás za pár minut dopraví autobusy MHD. Obdobné spojení je z Jinočan i na stanici metra B Luka. Odtud už se snadno dostanete do centra Prahy.

Občanská vybavenost: mateřská a základní škola, zdravotní středisko (zubař, praktický lékař, lékárna), pošta, restaurace, knihovna, fotbalové hřiště atd.

Infrastruktura: kanalizace, vodovod, elektro a telefon
Dopravní spojení: autobusy MHD č. 309, 310 a 352 na stanici metra B Zličín, nebo Luka
Dojezd do centra: cca do 25 min

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů