Jesenice City

Lokalita: Jesenice - Nákupní
Typizace: od 37m2 do 115m2
Cena: od 3 067 909 Kč do 5 800 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: PROJEKT DOKONČEN! POSLEDNÍ VOLNÉ BYTY A KOMERČNÍ PROSTORY V NABÍDCE!
WWW: http://www.jesenice-city.cz/
Prodejce:
Jesenice City

Obytný komplex sestává z jedenácti budov se společným suterénem a s připojením na společné areálové vedení inženýrských sítí. Venkovní plochy, osázené zelení, jsou společné pro celý areál.Komplex nabízí bydlení v 98 nízkoenergetických bytech o velikostech 1+kk až 4+kk a 1 700 m2 komerčních ploch. Všechny domy mají čtyři nadzemní podlaží a výtah. V přízemí se nacházejí byty a komerční prostory, v podzemním podlaží jsou navrženy parkovací stání se sklepními kójemi a technické zázemí objektu. Celý komplex je situován na jih a uprostřed jsou umístěna náměstíčka z nichž na dvou jsou dvě dětská hřiště. K přízemním bytům přiléhají soukromé zahrádky.

Dnes je Jesenice vyhledávaným místem pro bydlení všech generací pro svou klidnou polohu, hezké okolí a dobrou dopravní dostupnost do Prahy. V obci Jesenice najdete veškerou občanskou vybavenost: mateřskou školu, základní školu, společenské centrum, lékárnu, praktické lékaře, poštu, restaurace, obchody... Do Jesenice je i dobré spojení příměstskou autobusovou dopravou.Pravidelné autobusové linky MHD Vás dovezou až na nejbližší stanici metra C.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů