Investiční byty v centru Brna - Bytový dům Jusova

Lokalita: Brno -
Typizace: 1+kk - 4+kk, od 36 m2 do 125 m2
Cena: od 1 057 504 Kč do 3 820 670 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Investiční byty v centru Brna - Bytový dům Jusova

Nabízíme k prodeji bytové jednotky od 36m2 v kompletně zrekonstruovaném cihlovém domě v blízkosti centra Brna. Byty dispozičně od 1+kk až po mezonetové byty s ateliéry, možnost zakoupení bytů s optimálním počátečním vkladem, následné dofinancování bez nutnosti prokazování příjmu v pravidelných měsíčních splátkách, byty možno převést ihned do OV, vhodné jak k trvalému bydlení tak i na investici, zajistíme budoucí nájemce. V bytech jsou použity nadstandardní materiály jako obklady, dlažby, sanitární předměty, bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna, kuchyňské linky ve standardní délce v ceně bytu s možností rozšíření za přijatelnou cenu, dále v bytech rozvody centrálního vysavače.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů