Hostivice - jih

Lokalita: Hostivice -
Typizace: 11 bytových domů, byty od 29m2 do 107m2
Cena: od 1 190 000 Kč do 4 449 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.eufi.cz/cz/139-vizualizace.html
Prodejce:
Hostivice - jih

Bytový komplex je vzdálen 5 minut autem od metra Zličín. Součástí areálu bude zastávka MHD s intervalem 15 – 20 min.

Komplex Hostivice jih se rozkládá na rozhraní katastrálních území Chýně, Chrášťany a Hostivice, v rovinatém terénu, v bezprostřední blízkosti chráněné přírodní památky Hostivické rybníky, na jihozápadní straně bude areál sousedit s lesoparkem, kde je možné relaxovat. Lesopark je budován pod patronací obce Hostivice.

Tato přírodní památka je vzdálena sedm set metrů od bytového komplexu, je dostupná jak pro pěší, tak i pro cyklisty. Cílem Vašich procházek se může stát některý ze tří rybníků – Kala, Litovický či Břevský, kde neporušený přírodní biotop Vám dovolí nahlédnout do života vodního ptactva a plně si vychutnat krásu matky přírody. Své putování po zmiňovaných lokalitách můžete zakončit v novém sportovním areálu Břve, s krytou tenisovou halou i pro squash, bowlingem a saunou, kde teplá kuchyně a posezení na terase, bude příjemnou tečkou Vaší cesty.

Vydáte-li se ze své nové adresy bytový komplex Hostivice jih do obce Chýně, narazíte na místní restauraci Pivovarský dvůr s vlastní výrobou piva v měděných nádržích, přímo v prostorách restaurace. Až si budete vychutnávat chmelový mok se svou rodinou, či kamarády, zkuste si otevřít mapu blízkého okolí a poznáte, že tento kout Prahy západ nabízí množství všestranného vyžití pro celou rodinu. Oblast je protkána sítí cyklotras vedoucích do údolí Divoké Šárky a koupaliště Džbánu na straně jedné a naopak západní směr je směřován na hrad Křivoklát, Točník, přes Koněpruské jeskyně a Mořinu, se zastávkou na Karlštejně, můžete zakončit putování u vltavských kaskád.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů