Horské apartmány - Deštné v Orl. horách

Lokalita: Deštné v Orl. horách -
Typizace: 1+kk - 3+kk, 33m2 - 89m2
Cena: od 1.726.806, Kč do 3.850.820, Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vasebyty.cz/horske-apartmany/destne-v-orlickych-horach/horske-apartmany
Prodejce:
Horské apartmány - Deštné v Orl. horách

Nové horské apertmány v atraktivní lokalitě Orlických hork až 1+kk až 3+kk.

Nové horské apartmány vyrostou na místě původní staré fary, na mírně se svažujícím pozemku přímo v centru obce. V těsném sousedství naleznete místní dominantu - zrekonstruovaný barokní kostel sv. Marie Magdaleny. Část apartmánů tak svým novým majitelům může nabídnout neopakovatelný pohled na tento historický skvost, apartmány orientované na západ poskytují výhled na nedaleký hřeben se dvěma menšími sjezdovkami, které jsou vzdálené jen pár desítek metrů.


Objekt horských apartmánů vyroste v obci Deštné v Orlických horách, rozkládající se v údolí přímo pod zdejší nejvyšší horou Velkou Deštnou (1115 m.n.m). Samotná obec si do dnešních dnů zachovala ráz poklidného rekreačního střediska ideálního především pro rodinnou dovolenou. Nejen malebné prostředí, ale také dobrá dopravní dostupnost činí z Deštného místo jako stvořené k relaxaci a odpočinku. Příznivci zimních sportů jistě ocení místní ski areál, který se nachází se na svazích Zimního kopce (883 m.n.m). K dispozici je zde cca 5 kilometrů sjezdových tratí různých délek a obtížností s možností nočního lyžování, sedačková lanovka, Snowpark, dětská sjezdovka, lyžařská škola a velké množství strojově upravených běžeckých stop, které jsou po hřebenech propojené s ostatními areály. V blízkém okolí se také nacházejí další lyžařská střediska jako například Říčky v Orlických horách, nebo polský Zieleněc. Naopak v létě mohou milovníci pěší turistiky či horských kol využít množství turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. K dispozici zde najdou velké množství turistických cílů zasazených do nádherné přírody Orlických hor.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů