Grand

Lokalita: Brno - střed - Trnitá
Typizace: 1+1, 47 m2
Cena: 1 915 520 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.novostavby-realcity.cz/fiedler-reality-sro/grand
Prodejce:
Grand

Bytový dům GRAND vzniká v centru Brna necelých 200m od pěší zóny. Výstavba bude realizována jako rekonstrukce a nádstavba uličního traktu – sekce A a jako novostavba ve dvorním traktu – sekce B.V sekci A v 1. a 2.NP zůstanou zachovány dvě obchodní jednotky, další podlaží budou využívána pro bydlení a ateliéry.Sekce B bude sloužit s výjimkou 1.PP, kde budou malé nebytové jednotky a technické zázemí domu, pouze pro účely bydlení. Bytové jednotky jsou navrženy jen v dispozici 1+KK, liší se podlahovou plochou.Nové svislé nosné konstrukce jsou vytvořeny ze systému IZOBLOK, který byl vyvinut pro nízkoenergetické a pasivní objekty. Při minimální síle zdiva se docílí maximálních tepelně izolačních vlastností.Vstup do domu je z ulice Křenová, společná chodba ústí do dvora, který bude vydlážděn a v menším měřítku osázen popínavými rostlinami. Svislou komunikaci bude zajišťovat schodiště, které je na rozhraní sekce A a B, v jeho zrcadle bude výtah. Vodorovné komunikace představují moderní pavlače.Bytové jednotky a ateliéry mají vyšší standard vybavení, jejich součástí jsou kvalitní zařizovací předměty, kuchyňské linky včetně sklokeramické desky, trouby a digestoře.Vytápění sekce A bude samostatné pro každou jednotku, v sekci B bude společná plynová kotelna. Spotřeba tepla v sekci B bude měřena v každé jednotce dálkovým odečtem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů