EDEN I a EDEN II

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: 33m2 - 144m2, 1+kk - 4+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=518
Prodejce:
EDEN I a EDEN II

Projekt zahrnuje výstavbu 186 jednotek, z toho 153 bytových, 31 obchodních a kancelářských jednotek. V 1.PP bude k dispozici 156 krytých parkovacích míst.

EDEN bude realizován ve dvou etapách, přičemž první a rozsáhlejší etapa přiléhá k ulici Purkyňova, druhá bude realizována po dokončení první etapy a bude přiléhat k ulici Královopolská. I. etapa zahrnuje výstavbu 114 jednotek, z toho 76 bytových, 24 ateliérů, 10 obchodní a 4 kancelářských jednotek. V 1.PP je 78 krytých parkovacích míst, některé se sklepy, v bezprostřední blízkosti domu budou venkovní parkovací místa pro veřejnost. Veškeré jednotky jsou nabízeny do osobního vlastnictví. Velikost bytů a ateliérů se pohybují od 33 m2 do 144 m2, nejfrekventovanější velikosti jsou v rozmezí 33 – 60 m2, byty jsou jednopodlažní i mezonetové. I.ETAPA EDENU • 1.PP je určeno především pro parkování a technické zařízení a vybavení budovy jako celku. • 1.NP bude využito pro komerční účely. Největší plochu bude zaujímat velkoprostorová prodejna potravin - supermarket Brněnka. Dále zde budou umístěny jednotlivé mezonetové obchody a komerční prostory s výkladci a vstupy z ulice Purkyňova. • 2.NP -5.NP budou jednotky typu 1+kk, 2+kk, v orientačních rozlohách cca 33m2 - 66m2 k drtivé většině jednotek náleží terasa či balkón. • 6.NP budou jednopodlažní byty 2+kk a 3+kk s balkónem a terasou • 7.NP - 8.NP budou byty 3+kk a 4+kk s terasou a mezonetové byty 3+kk a s balkónem a s terasou. VĚŽ EDENU • 1.NP – exkluzivní obchodní prostory • 3.NP – kancelářské prostory, zdravotnické zařízení • 4.NP – 6.NP – kancelářské prostory a byty 2+kk s terasou • 7.NP – 15.NP – luxusní byty 2+kk, 3+kk a 4+kk, v rozlohách cca50m2 – 144m2. II.ETAPA EDENU zahrnuje výstavbu 60 jednotek, z toho 48 bytových, 3 ateliérů, 7 obchodních, restauraci a kavárnu. V 1.PP bude k dispozici 78 krytých parkovacích míst, některé se sklepy. V bezprostřední blízkosti domu budou venkovní parkovací místa pro veřejnost. Veškeré bytové jednotky a ateliéry jsou nabízeny do osobního vlastnictví, obchodní a restaurační jednotky budou nabízeny k pronájmu. 2.etapa výstavby EDEN bude samostatným domem s vlastním č.p., bude zahrnovat dva vstupy v současnosti označené F a G, 3 bytové jednotky budou přístupny ze sekce E věže- 1. etapy. Osobní výtahy budou samozřejmě u obou vstupů, výtahy budou zajíždět do parkovacího podlaží. Velikosti bytů a ateliérů se pohybují od 1+kk do 3+kk, nejfrekventovanější velikosti jsou kolem 60m2, byty jsou převážně jednopodlažní, dva byty jsou navrženy jako mezonetové.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů