Dům Michelský mlýn

Lokalita: Praha 4 - Michle, U Michelského mlýna
Typizace: od 2+kk do 4+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Upozorňujeme, že dům se prodává vcelku.
WWW: http://www.domm.cz/index.htm
Prodejce:
Dům Michelský mlýn

Luxusní byty v novém bytovém komplexu v ulici U Michelského mlýna, na břehu řeky, s parkem Jezerka v bezprostřední blízkosti. Celkem 13 bytů. Dobrá dostupnost MHD - nedaleko stanice metra Pankrác a zastávka tramvaje (šestá od zastávky Muzeum). V domě je bezpečnostní služba, video-monitorování. Parkoviště a podzemní garáže, sklepní kóje. Fitness, solárium, bazén s protiproudem, sauna, pára. Byty s bezpečnostní ochranou, vstupní dveře do bytů jsou protipožární, domácí telefon. Ústřední klimatizace, ústřední vysavač a topení. V bytech jsou zimní zahrady, balkony, atria. Dřevěné plovoucí podlahy, obklady - keramická žula. Na oknech dálkově ovládané žaluzie. V pokojích regulované osvětlení. Zařizovací předměty "La futura", vany vířivkové, podlahové topení v koupelnách. Vestavěné skříně. Telefonní, televizní síť, satelit, Internet. Schodiště s hasicím systémem a větráním, prosklený výtah.

Plocha pozemku - 991 m2

Celková plocha domu - 3718 m2

Zastavěná plocha restaurace 211 m2

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů