Duhová pole

Lokalita: Brno - Řečkovice
Typizace: 1+kk - 41m2, 2+kk - 40m2, 3+kk - 67m2, 4+kk - 108m2
Cena: od: 32.000 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.maxapartner.cz/DUHOVA_POLE_2/index.htm
Prodejce:
Duhová pole

Výstavba komplexu 9-ti bytových domů DUHOVÁ POLE III. je třetí a poslední etapou výstavby stejnojmenné lokality a zároveň tou nejbonitnější.

Komplex DUHOVÁ POLE III. zahrnuje výstavu 5-ti sedmipodlažních domů, 3 šestipodlažních domů a jednoho nárožního šestipodlažního domu s parkovacím stáním ve spodních podlažích.

Všechny domy jsou založeny na železobetonových pilotech, které zajišťují stabilitu celé výstavby. Každý z bytových domů má velkoryse dimenzovaný výtah s nerezovou kabinou a bezbariérový přístup do jednotlivých bytů. Střešní krytina všech domů je tradiční pálená taška. Izolace střešního pláště ve všech ohledech převyšuje normou předepsané hodnoty.


Topení v bytech zajišťují přímotopná elektrická tělesa, v koupelně otopný žebřík . Příprava TUV ohřívači v bytech – každý vlastní, jsou zde navrhnuty průtokové ohřívače umístěné pod umyvadlem. Elektické podlahové topení v místnostech, kde jsou navrženy dlažby.


Šestipodlažní domy mají v spodním podlaží čtyři bytové jednotky s možností přímého vstupu z vnitrobloku a sklepy/sklady k jednotlivým bytům. Další podlaží domu tvoří dva komfortní byty 3+kk a garáže. Další podlaží domu jsou bytová, každá bytová jednotka má svůj vlastní balkon.

Nárožní dům, který vytvoří spojení s již existující zástavbou nabídne zájemcům celkem 12 netradičně řešených bytových jednotek o velikosti 1+kk až 3+kk s opravdu individuální architekturou.

Výjimečná poloha lokality umožňuje orientaci bytových domů vůči světovým stranám tak optimálně, že většina bytových jednotek je orientována na jihozápad.

Investorem projektu je firma RESIDENCE BRNO spol. s.r.o. IČ: 26313162, se sídlem Novoměstská 2170/1c, 621 00 Brno







TERMÍN DOKONČENÍ:

DOMY 1-5 30.03.2009

DOMY 6-9 30.5.2009

BRNO - ŘEČKOVICE

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů