Domy Darkovice

Lokalita: Darkovice -
Typizace: 4+kk - 6+kk, 120 - 130 m2
Cena: od 3 640 000 Kč do 4 350 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.domydarkovice.cz/domydarkovice/cz/index.php
Prodejce:
Domy Darkovice

Domy Darkovice nabízejí řešení pro všechny, kteří dokážou ocenit spojení venkovského prostředí v moderních nízkoenergetických rodinných domech s výhodami dobré a pohodlné dostupnosti města.

Jedná se o 6 standardních rodinných domů v kategoriích 4+kk až 6+kk. Každý dům stojí na vlastním pozemku o výměře od 520 m² do 1500 m².

Záměrem investora bylo začlenění projektu, splňujícího nejpřísnější nároky na moderní bydlení, do malebného prostředí obce Darkovice obklopené loukami a lesy. Zdejší okolí nabízí nespočet příležitosti pro aktivní odpočinek a vyplnění volného času.

Realizace proběhne ve dvou etapách přičemž každá zahrnuje výstavbu tří rodinných domů.

Popis a výhody domů Darkovice:
Jednotlivé díly masivních montovaných domů jsou vyráběny průmyslovou cestou, aby bylo dosaženo preciznosti detailů. Projektanti se inspirovali starými masivními selskými stavbami, které si předávali rodiny z generace na generaci. Nejlepším materiálem už od dob stavby velké babylonské věže byl vypálený jíl, tedy cihla. Vypálíme-li směs jílových a cementových přísad dvakrát, vzniká keramický beton, odborně nazývaný keramzit. Keramzit není jen masívní stavební materiál, ale vykazuje také optimální akumulaci teploty. V zimě dokáže udržet teplo a v létě příjemný chlad. Díky této tepelné setrvačnosti se Vaše nové bydlení stane domem s nízkými energetickými náklady. Naše domy mají už od výroby patentovaným způsobem intergrovanou izolační vrstvu, takže dosahujeme prostupu tepla o hodnotách U 0,18-0,19 W/m2 K. Keramzit má také výborné charakteristiky v oblasti izolace zvuku.

Popis lokality:
Darkovice jsou malou obcí nedaleko Hlučína s velmi příjemným prostředím, avšak se zachováním komfortu města. Centrum Ostravy je vzdáleno jen 15 minut jízdy autem. Nelze opomenout velký důraz obce na pohodlí obyvatel a turistů, kterých v této lokalitě díky její atraktivitě stále přibývá. K občanské vybavenosti obce Darkovice patří mateřská a základní škola, obchod, pošta, kulturní dům a knihovna. V dosahu je také praktický, dětský a zubní lékař. V samotných Darkovicích je rekonstruovaný sportovně oddechový areál s velkým vyžitím pro děti a mládež, tenisové kurty, fotbalové a beachvolejbalové hřiště. Příjemné prostředí pro relaxaci v dnešní hektické době nabízí přírodní koupaliště. Pro sportovně založené je výhodou široká síť cyklostezek různých náročností vedoucích i do Polska a skrz nejnavštěvovanější místa hlučínska a severní Moravy. Vyhlášený golfový areál v Šilheřovicích je vzdálen jen 7 minut jízdy autem. Blízký Hlučín je vyhledávaným rekreačním střediskem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů