Dokončené byty 3+kk viladomy Praha-západ,Holubice

Lokalita: Holubice - Kozinec
Typizace: 3 byty od 70m2 do 107m2, 3+kk a 4+kk
Cena: od 2 900 000 Kč do 3 800 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Dokončené byty 3+kk viladomy Praha-západ,Holubice

Viladomy jsou umístěny v nové zástavbě RD a BD, v příjemné lokalitě s výhledem na Říp a okolí, pár kilometrů od Prahy. Každá bytová jednotka má samostatný vchod a parkovací stání před domem. Koupelna s vanou i WC jsou oddělené a mají obklady i dlažbu. Byty jsou zkolaudované a připravené ihned k nastěhování. Možnost prohlídky bytů po telefonické dohodě s naším makléřem. Nabízíme zprostředkování výhodné hypotéky. V obci je obchod, restaurace, nově zbudovaná mateřská škola. Veškerá další občanská vybavenost se nachází v sousedních Velkých Přílepech, nebo v 5 km vzdálených Kralupech nad Vltavou. Celý projekt Holubí háj má velmi dobrou dostupnost na Prahu 6 (metro Dejvická). Autem se lze na metro „A“ dostat do 15 minut, možno využít autobus č. 316, (interval 7 - 10 minut).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů