Developerský projekt P8 - Křižíkova 65 II.etapa

Lokalita: Praha - Karlín, Křižíkova 65
Typizace: od 35 m2 do 98 m2
Cena: od 2 018 000 Kč do 6 755 100 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cinzovnidomy.cz/developerske-projekty-detail.php?sum=MTAwMDE4
Prodejce:
Developerský projekt P8 - Křižíkova 65 II.etapa

V druhé etapě developerského projektu SLADKÉ BYDLENÍ Vám nabídneme 49 nových bytů, 5 nebytových prostor projektovaných pro kancelářské využití, 39 garážových a 4 nekrytá parkovací staní.

Nové byty přestavbou stávajícího objektu továrny ve vnitrobloku domu čp. 55. Naším záměrem je z klasické tovární budovy vytvořit variabilní prostor, který bude rozčleněn na open space offices v přízemí objektu, ve vyšších patrech vzniknou vetšinou, spíše malometrážní bytové jednotky. Suterén objektu bude vyhrazen pro garážová stání. Velikosti bytů pohybuje od 35 m2 do 98 m2, s dispozicí od 1+kk po 3+kk. Možnost koupě parkovacího stání za 1,100.000 Kč. K uvedených cenám nutno přičíst DPH v zákonné sazbě. Vyřidíme 100% hypotéky i pro zahraniční klienty, kteří mají EUROpas.


V současnosti je Karlín jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Snadný přístup do městského centra poskytl Karlínu maximální podmínky pro rozvoj nového centra s důrazem na využití pro kanceláře a byty. S postupným rozvojem Prahy se dostal Karlín do velice atraktivní polohy ve vztahu k centru města. Zejména díky spojení s městským dopravním systémem (dům se nachází přímo u stanice metra B), tramvají ve směru na Libeň a Vysočany, a dobrému spojení na magistrálu Brno – Teplice a vnitřní městský okruh. Díky rekonstrukcím domů, veřejných komunikací, výstavbě nových obchodů a bussines center strmě roste zájem o bydlení v této lokalitě Prahy a my Vám nabízíme možnost v této příjemné lokalitě investovat do vlastního bydlení

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů