Developerský projekt Olomouc- Peškova

Lokalita: Olomouc - Povel, ulice Peškova
Typizace: 35 bytů od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 311 000
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://uhc.cz/reality/nabidka/novostavby/bytovy-dum-olomouc--peskova-nabidka-21.html
Prodejce:
Developerský projekt Olomouc- Peškova

Bytové domy svým moderním vzhledem a dobře řešenou dispozicí jednotlivých a prostorných bytů nabízí komfortní a moderní bydlení s nízkými měsíčními náklady. Nejlevnější a kvalitní novostavby v Olomouci o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk zahrnují prostornou terasu, v suterénu garážové stání a sklep a 1.NP kočárkárnu a kolárnu.

Bytový dům C, D , G, F, je v klidném a hezkém prostředí v zástavbě novostaveb, což zaručuje klidné a bezpečné prostředí v okolí domu. Velice dobrá investice díky nízkým cenám nárůst ceny již v době kolaudace. V ceně bytu je vybavení bytové jednotky dle standardu. Možnost individuálních úprav. Bytové domy májí 5 nebo 4 nadzemních podlaží, 34 bytových jednotek, 18 garážových stání a ke každému bytu náleží sklep. Bytové domy budou kompletně zateplené což zaručuje úspory za energie. Menší byty jsou také vhodné jako dobrá investice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů