DOCK

Lokalita: Praha 8 - Libeň
Typizace: od 29 m2 do 115 m2
Cena: od 3 033 350 Kč do 17 148 578 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.dock.cz, http://www.lexxus.cz/detail-projektu/203-dock?formAction=search&name=Dock&forsale=1
Prodejce:
DOCK

Tři domy DOCK A stojí na jedinečném místě. Vždyť kdo by nechtěl bydlet s výhledem na vodní hladinu! Z jedné strany se rozprostírá nádvoří,vyplněné zelenou plochou se sadovnickou úpravou a vjezdem.

"Nabídnout obyvatelům to nejlepší ze současného designu a životního stylu na místě, které nemá v Praze obdoby" - to bylo motto, které nás od začátku naší práce na DOCK provázelo. Hledali jsme spojení mezi současným designem a nejvyspělejšími technologiemi, mezi historií a současností. Společně s předními architektonickými kancelářemi jsme spoluvytvářeli DOCK, v dialogu s okolní přírodou, jedinečnou řekou a malebnou atmosférou Libně.

Popis lokality
Nová čtvrť DOCK vzniká na pomezí Karlína a Libně. Ve vínku má několik jedinečností. Je nedaleko centra Prahy, se snadnou a rychlou dostupností. Má neopakovatelnou atmosféru díky dvěma ramenům Vltavy, která jsou jejím fascinujícím, čarujícím srdcem. A jedinečnost má také díky spojení rezidenčních částí s administrativními. Z nové čtvrti se tak stává od ranních do nočních hodin stále pulzující, živý prostor přímo na říčním břehu. Při odpočinku u řeky či v parku se zde potkávají kolegové z firmy s obyvateli rezidencí. Samozřejmě nechybí kavárny, obchody a služby. Je to skvělé, jedinečné místo naplněné pohodou u řeky

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů