Centrum Černošice

Lokalita: Černošice -
Typizace: od 22 m2 do 128m2
Cena: od 2290000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.centrum-cernosice.cz
Prodejce:
Centrum Černošice

Projekt je tvořen částí rezidenční a částí obchodně bytovou obklopující nově vzniklé náměstí. Rezidenční část tak nabízí bydlení v zeleni s občanskou vybaveností na dosah.

Součástí komplexu je prodejna Tesco expres, lékárna, optika, menší obchody, restaurace, ordinace lékařů a kanceláře. Všechny byty jsou v základní ceně nabízeny s vysokým standardem vybavení, které je zřejmé i ze společných prostor, vstupních hal, fasády a z celkového dojmu z budovy.

Projekt je umístěn v jednom z nejkrásnějších míst města Černošice, které bylo za dobrou adresu považováno už na začátku 20. století. Ne nadarmo se Černošicím přezdívá „zahradní město“, a tak projekt Centrum Černošice nabízí byty s nádherným výhledem, v lokalitě obklopené zelení, na hranicích chráněné krajinné oblasti Český Kras. Navíc se jedná o místo s velmi dobrou občanskou vybaveností a s rychlým spojením do centra Prahy (autem, vlakem či autobusem za 15 minut) nebo na ruzyňské letiště.

V dokončené I.etapě vzniklo 15 luxusních bytů, z nichž je 90% prodáno. V dokončeném domě se nachází i vzorový byt zařízený špičkovým ateliérem Ranný Architects. II.etapa projektu nabízí 29 nadstandardních bytů s výhledem na brdské lesy a do údolí řeky Berounky. V nabídce jsou především byty 2+kk a 3+kk, s výměrou od 62 do 110m². K dispozici jsou ale také luxusní byty 4+kk (výměra 200m²) s krásnými terasami či zahrádkami nebo naopak malá studia 1+kk od 22m². Všechny byty jsou přístupné z výtahů, je do nich tedy zajištěn bezbariérový přístup a většina z nich disponuje rovněž parkovacím stáním v podzemních garážích. Součástí II.etapy je výstavba samostatné kancelářské budovy, kde je možno zakoupit prostory pro zřízení kanceláře nebo ordinace. V přízemí budov lemující náměstí je možno koupit/pronajmout prostory pro obchod.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů