Centrum Blatov

Lokalita: Praha 9 - Újezd nad Lesy, Račiněveská
Typizace: od 37m2 do 90 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.centrumblatov.cz/home.html
Prodejce:
Centrum Blatov

CENTRUM BYTŮ, OBCHODŮ A SLUŽEB BLATOV - Újezd nad Lesy, Praha 9
V Újezdě nad Lesy vytvoříme krásné náměstí, které zde dosud chybí.

Centrum bytů a obchodů v atraktivní lokalitě u Klánovického lesa. Každý byt má terasu balkon a garáž Mezonetové byty jsou orientovány do klidové jižní zóny s vlastní zahrádkou
Architektonicky je řešena orientace obchodních a administrativních prostor ke komunikaci a parkovišti, byty jsou převážně orientovány do klidné jižní zóny.

Území: aglomerace MČ Újezd n/Lesy Prahy 9 je převážně určena k bydlení v zeleném prostředí Téměř polovina plochy zabírá lesopark, největší v Praze.Druhá polovina je osídlení urbanizované do rodinných domů a domků se zahradami. V celé MČ žije v současné době 7000 obyvatel. Dopravní spojení do centra je cca 15min. MHD ke stanici metra Černý Most. Předností je dostatečná prodejní kapacita sortimentu potravin (3 markety - Liedl, Penny, Albert) Zdravotnictví: je pokryto objektem polikliniky, umístěné v prostoru Rohožník a poskytuje zdrav. služby celé aglomeraci Je vybaveno praktickými lékaři i specialisty. Kulturní vyžití: divadlo, knihovna, tenisové kurty, fotbalové hřiště, cyklostezky, golfové hřiště.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů