Central Park Praha

Lokalita: Praha 3 - Žižkov, Pitterova
Typizace: 40 m2 - 150 m2, od 1+kk do 5+1
Cena: od 4 200 000 Kč do 40 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realitkacs.cz/cs/katalog-nemovitosti/vsechy-kraje/?fulltext=Central%20park
Prodejce:
Central Park Praha

Bydlení v centru metropole Prahy 3.

Projekt se nachází v bezprostřední blízkosti parku Parukářka na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Rezidenční nadstandardní bydlení v zeleni se službami hotelového typu ovšem zároveň s výhodami, jaké poskytuje život ve vlastním domě. Objekty jsou koncipovány tak, aby tvořily přirozený uzavřený celek s návazností na park Parukářka a vytvořili bezpečný, relaxační a sportovní areál. Obytné prostory jsou prosvětlené velikými francouzskými okny se vstupy na terasy. Součástí standardního vybavení bytů jsou kuchyně světové špičky Bulthaup. K dispozici jsou studia o velikosti 40 m2 až po pětipokojové byty o 150 m2. V nabídce jsou i mezonetové či terasovité vila domy s vlastními vstupy a garážemi. Husté koberce zahradních a lesních rostlin budou umístěny přímo na střechy a stěny jednotlivých objektů. Díky své "zelené" architektuře se výrazně omezí prašnost, akustika a mikroklima v celém areálu. V exteriéru i interiéru jsou navrženy přírodní materiály, tak aby přispěly k útulné atmosféře a vše navazovalo na okolní prostředí. Central Park Praha je moderní bydlení v centru, který spojuje kvality aktivního životního stylu, architektury, designu a služeb.

Central Park Praha se nachází v blízkosti historického centra Prahy na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Díky své poloze je dobře dostupný z centra Prahy MHD cca 10 min. a automobilem 5 min. Pozemek je ohraničen ulicemi Pitterova, U Stadionu, Malešická a zelenou plochou parku Parukářky. Je zde plná občanská vybavenost: restaurace, obchody s potravinami a zbožím denní potřeby. Nedaleko je nákupní centrum Palác Flóra se sítí obchodů s multikinem a 3D kinem IMAX. V rezidenčním komplexu budou další obchody, služby a sportovní zařízení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů