Čeladná: Apartmány Farské Lúky

Lokalita: Čeladná -
Typizace: 1+kk - 3+kk
Cena: od 1 612 980 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.farskeluky.cz
Prodejce:
Čeladná: Apartmány Farské Lúky

První etapa výstavby Apartmánů Farské lúky bude dokončena v létě 2009 a počítá se 120 byty v sedmi viladomech. Apartmány budou v kategoriích 1+kk až 3+kk. Stavba byla zahájena 10. června 2008.

Veškeré další informace, ceník konkrétních volných bytů, vizualizace, kontakty, průběh stavby, půdorysy a další nezbytné informace a to kompletně v češtině i angličtině naleznete na webových stránkách našeho projektu.

Čeladná zažívá v posledních letech bouřlivý rozvoj. V centru vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchody a hotelem. Na lázeňskou tradici navázalo nové moderní Beskydské rehabilitační centrum. Pro milovníky golfu je v okolí Čeladné připraveno 5 18-ti jamkových golfových hřišť, z toho dvě přímo

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů