Byty ve Viladomech

Lokalita: Velké Přílepy -
Typizace: 9 bytů, od 77 m2 do 99 m2
Cena: od 3 064 400 Kč do 3 938 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.reality777.cz/cz/viladomy-velke-prilepy.html
Prodejce:
Byty ve Viladomech

Větší rodinný dům, ve kterém naleznete tři byty o velikostech 3+kk až 4+kk s užitnou plochou 76,61m2, 84,81m2 a 98,45m2. Ke každému bytu náleží balkon o výměře 2,80m2 a vlastní zahrada.
Vybrat si tedy můžete ze třech typů bytů. Z hlavní chodby je vchod do třech samostatných dvoupodlažních bytů. V přízemí bytu je obytná část, tedy obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, schodiště a vchod do zahrady. Ve druhém patře najdete 2-3 pokoje, koupelnu a balkon. Dispoziční řešení bytu a zařizovací předměty si můžete na objednávku sami upravit, aby přesně vyhovovali potřebám Vaší rodiny. V ceně bytu je schodiště, v obytných místnostech laminátová plovoucí podlaha, v chodbách, na WC a v koupelně pak keramická dlažba. Vana a umyvadlo jsou vybaveny pákovými bateriemi.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů