Byty ve Františkových Lázních

Lokalita: Františkovy Lázně - Dolní Lomany
Typizace: 2+kk - 4+kk , 45m2 -114 m2.
Cena:
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Termín výstavby bytových domů byl oddálen
WWW: http://issosokolov.cz/byty/frantiskovy-lazne/
Prodejce:
Byty ve Františkových Lázních

Realizace dvou samostatně stojících obytných domů navazujících na zástavbu sídliště v Dolních Lomanech. Objekty budou mít společné parkoviště s 25 parkovacími stání.

Delší dům o dvou sekcích „A+B“ bude postaven podél pěší cesty, která sleduje vrstevnici a bytový dům „C“ bude stát v severní části pozemku 5 m od oplocení soukromé zahrady rodinného domu.

Počet bytových jednotek: 24, o velikostech 2+kk, 3+kk a 4+kk a plochách od 45m2 do 114 m2.

Bytové domy A+B a bytový dům C – budou umístěny na okraji sídliště panelových domů Dolní Lomany. Ze severovýchodní strany sousedí se zahradami rodinných domů. Severozápadní hranici tvoří hospodářská příjezdová cesta k rodinnému domu, která hraničí s pozemkem bývalé elektrárny – nyní výroba akvárií. Podél jihozápadní hranice pozemku vede pěší chodník s veřejným osvětlením. K jihozápadní hranici přiléhá parkoviště družstevních panelových domů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů