Byty na klíč 5 minut od pěší zóny

Lokalita: Karlovy Vary - Karlovy Vary
Typizace: 1+1, 2+1 40 m2, 70 m2, 85 m2 a 120 m2
Cena: od 1 680 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Byty na klíč 5 minut od pěší zóny

Kompletně zrekonstruovaný dům poskytne bydlení typů od 1+1, 2+1, byty velkých metráží a jeden exkluzivní podkrovní byt s terasou. Byty budou finalizovány kompletně na klíč dle požadavků klienta.

Jedná se o 6-ti podlažní podsklepený objekt s podkrovím. V domě vzniknou 4 druhy bytových jednotek 40 m2, 70 m2, 85 m2 a 120 m2. Pro náročnější klienty může dojít ke sloučení některých bytů a vybudování nadstandardního bytu. Bude se jednat o kvalitní bydlení s vysokou užitnou hodnotou provedené rekonstrukce s použitím kvalitních materiálů a profesionálně odvedené práce. Byty budou vybaveny ve standardu kompletním sociálním zařízením, vytápěním, veškerými rozvody, finálními podlahami z dlažeb či laminátu, okna dřevěná EURO. V ceně není kuchyňská linka se spotřebiči, která bude doinstalována na přání klienta dle výběru. Veškeré klientské úpravy jsou možné po dohodě a budou proveden yv závislosti na objednávce.

Popis lokality
Lokalita zvaná "Čertův Ostrov" se nachází pohých 5 minut pěšky od pěší zońy a zároveň od komerčního centra. Jedná se o klidnou lokalitu bydlení s výhledem na řeku.


První etapa - dokončení ukázkového patra ve 2.NP (3 varianty bytů 1+1, 2+1 a 3+1) Druhá etapa - podle předprodanosti dokončování jednotlivých bytových jednotek na klíč.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů