Byty Vivus Uhříněves

Lokalita: Praha - Uhřiněves
Typizace: 1+kk - 4+kk, 29 - 120 m2
Cena: od 1 749 440 Kč do 4 599 540 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://vivus.cz/uhrineves/popis.php?lg=cz
Prodejce:
Byty Vivus Uhříněves

Tento moderní bytový komplex se nachází v centru Uhříněvsi, nedaleko Nového náměstí. Tato městská část má plnou občanskou vybavenost. Najdete zde školu, poštu, lékárnu, banku, sportovní zařízení i obchodní síť. Součástí komplexu je supermarket, restaurace a další služby. Prochází tudy síť cyklostezek a k procházkám přírodou lákají i nedaleké vodní plochy.O dopravní dostupnost centra Prahy se stará velmi dobré a rychlé vlakové spojení, díky němuž jste za 19 min na Hlavním nádraží v samém centru metropole. Je zde samozřejmě i síť autobusových spojů a nedaleký nájezd na dálnici D 1 u obchodního centra Průhonice, kde se nachází i největší Aquapark v české republice.

Architektura a urbanismus tohoto projektu vytváří ucelený, moderní a plně funkční vzor ekonomického bydlení. Jádrem jsou menší byty 1+kk a 2+kk, ale jsou zde zastoupeny i byty 3+kk a 4+kk pro větší rodiny. Nabízí jak možnost podzemních parkovacích stání, tak levnějších zamykatelných stání na povrchu. Pro děti je zde vybudováno víceúčelové hřiště a pro seniory možnost posedět si na malém náměstí ve stínu stromů. Milovníci přírody jistě ocení 30ha komplex lesoparku Obora, kde se ocitnou za malou chvilku v centru přírody.

Uhříněves je v současné době jednou z nejprogresivněji rozvíjejících se částí Prahy, zejména je zde patrný příliv mladých rodin s dětmi. Proto si myslíme, že bydlení v Uhříněvsi je velmi dobrou investicí do budoucna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů