Byty Vivus Kamýk

Lokalita: -
Typizace: 1+kk - 4+kk, 25m2 - 119 m2
Cena: 1 826 570,- - 7 655 600,-Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://vivus.cz/kamyk/popis.php?lg=cz
Prodejce:
Byty Vivus Kamýk

Vivus Kamýk nabízí klidné bydlení blízko přírody, s dobrou dostupností a občanskou vybaveností, kterou ještě rozšíří hypermarket Tesco budovaný jako součást projektu.

Vivus Kamýk je dvouetapový projekt polyfunkčních bytových domů v Praze Kamýku. Architektonická kompozice je vytvořena ze dvou samostatných objektů, mezi kterými se nachází veřejný prostor s parkovištěm. Vyšší z objektů / objekt A/v nárožní poloze u křižovatky ulic Mariánská – U Kamýku vytváří lokální dominantu a silný akcent, který pohledově uzavírá osu obou ulic. Z vyšších pater je krásný výhled na panorama Prahy i údolí Vltavy. Nová stavba je proporčně vyvážená a dotváří tak celkový charakter lokality adekvátně novým možnostem výstavby.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů