Byty „U Staré Vodárny“

Lokalita: Ostrava - Svinov, ulice Stanislavského
Typizace: od 48 m2 do 107 m2
Cena: od 1 495 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.ovcentrumbydleni.cz/projekty/viladomy-u-stare-vodarny-1
Prodejce:
Byty „U Staré Vodárny“

Obytný soubor viladomů harmonicky doplňuje oblast mezi starší vilovou zástavbou nad ulicí Stanislavského a bytovými domy v ulici Bílovecká. Celý projekt bude vystavěn na rovinatém prosluněném pozemku o rozloze 10 000 m2 umožňující všem budoucím obyvatelům dostatek prostoru a soukromí.

Celkem vyroste 5 bytových tří až čtyřpodlažních viladomů. V každém z domů bude 12 bytových jednotek o různých dispozicích. Projekt předpokládá vysazení vzrostlých stromů podél ulic U Rourovny a Stanislavského. Území bude dále doplněno o kultivovanou zeleň, která bude obklopovat části vnitřních komunikací bytových viladomů.
Městská část Svinov je nedílnou součástí přímo navazující městské části Ostrava - Poruba.
Nové rezidenční bydlení, viladomy „U Staré Vodárny“ vzniká v sousedství zástavby rodinných vil a domů ve staré části Svinova na pozemku ohraničeném ulicemi Stanislavského, U Rourovny a Bílovecká.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů