Byty " U Pražské brány" Rakovník

Lokalita: Rakovník II - Pražská
Typizace: 10 bytů, od 37m2 do 118m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 569 600 Kč do 5 049 500 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.komfort-reality.cz/byty-rakovnik/?byt=vybaveni-bytu
Prodejce:
Byty

Dům "U Pražské brány" je architektonicky řešen v proluce stávajících domů. Projekt je určen pro různé cílové skupiny, pro rodiče s dětmi i pro zájemce o luxusnější bydlení. Větší byty mají lodžie. Kategorie bytů je od 1+KK až po 4+1.

Orientace bytů na jihovýchod zajistí dostatek světla a slunce pro každý jednotlivý byt. V přízemí domu je místnost pro kočárky, v bytech kromě toho komory.

Standart bytu
objekty z tepelně izolačních cihel, interiérové příčky zděné z cihel příčkovek, stropy železobetonové
v každém bytu plynový kotel Protherm s automatickou regulací ÚT a ohřev TUV
na lodžiích mrazuvzdorná dlažba
vstupní bezpečnostní dveře do bytů
vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi
parketové, plovoucí podlahy, dlažby
eurookna
sociální zařízení - pákové chromové baterie, rohové vany, sprchové kouty
rozvod elektronického zabezpečovacího systému, telefonní linka STA, el. vrátný

Popis lokality "U Pražské brány"

Rakovník lze považovat v současné době za správní, průmyslové, obchodní a kulturní centrum okresu s řadou historických památek. V městě je dobrá možnost pracovní příležitosti / Lasselsberger a.s. ( keram.závody RAKO), Procter & Gamble – Rakona s.r.o. , VALEO autoklimatizace s.r.o a Eberspächer spol.s r.o. – obojí komponenty pro automil.průmysl, BRANO – ATESO – kovovýroba, Invera s.r.o. – vstřik.stroje na plasty/. Dle ekonomické rubriky z 21.3.2007 MF DNES je dle kriteria rostoucích mezd ve Středních Čechách město Rakovník na 5.místě / 4. Kolín /.

Dům "U Pražské brány" je situován v ulici Pražská v místě, kde tato ulice začíná vymezovat hranici městského parku, v těsné blízkosti historického jádra města - Pražské brány, měst. muzea a gotického kostela, 150 metrů od Husova náměstí. Navržený objekt bude vestavěn do stávající proluky v uliční zástavbě s křídlem do dvorního traktu parcel stávajících zahrad přilehlých pozemků.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů