Byty Studentská

Lokalita: České Budějovice -
Typizace: od 37m2 do 127m2
Cena: od 1 357 650 Kč do 3 672 235 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Byty Studentská

Novostavba bytové domu na křižovatce ulic Husova a Studentská. Jedná se o čtyřpodlažní objekt se zděnou nosnou konstrukcí. Budova má půdorysný tvar písmene L.

V přízemí objektu vznikají nebytové prostory, ostatní podlaží jsou bytová. Na uzavřeném dvoře jsou parkovací místa a 4 garáže. K většině bytů jsou buď lodžie, nebo terasy. Sklep je ke každému bytu. Vybavení je volitelné v danné ceně. Dále je k dispozici domácí telefon, místost pro kola a kočárky, brána na vjezd s dálkovým ovládáním, atd. Celá stavba je z kvalitních materiálů. Projekt navrhovala architektonická kancelář AU Design z Českých Budějovic. Před koupí jsou možné individuální úpravy jednotlivých zařizovacích předmětů, dispozice bytů v nenosných prvcích, apod. K dispozici poslední malé byty. 60% bytů prodáno.

Objekt se nachází na křižovatce ulic Husova a Studenstká. Má tudíž velmi dobrou dopravní dostupnost jak z města, tak do centra. Zastávka MHD v blízkosti. 10 minut pěšky je park Stromovka a napojení na městské cyklostezky. Veškerá městská infrastruktura je v blízkosti. V okolí je stabilizovaná zástavba.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů