Byty Pardubice - Trnová

Lokalita: Pardubice - Trnová
Typizace: od 1+kk do 3+kk
Cena: od 1 073 000,-Kč do 2 510 000,-Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.mojenovebydleni.cz/v-trnova-bd-6e.asp
Prodejce:
Byty Pardubice - Trnová

Prodej bytů v dalším domě z připravovaného komplexu bytových domů v klidné městské čtvrti u lesa Pardubice - Trnová. Trnová je velmi atraktivní místo s dobrou dostupností MHD, v blízkosti jsou všechna potřebná občanská vybavenost (školy, zdravotní středisko i velké supermarkety).


Výhodou lokality Pardubice Trnová je nejen velmi dobrá dostupnost do centra města s využitím pravidelné městské hromadné dopravy, ale také úplná občanská vybavenost. V blízkosti výstavby se nachází školky, školy, poliklinika a několik velkých obchodních center. V letním období jistě oceníte možnost sportovního vyžití po cyklostezkách (jízda na kole, kolečkových bruslích atd.) či příjemné procházky v nedalekém lesíku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů